Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Praha: Veggie Vánoce

8 prosince, 2019 @ 10:00 am - 7:00 pm

Zdarma

Srdečně vás zveme na 6. Veggie Vánoce Praha, které se konají 8.12. 2019 od 11 do 19 h v nádherné pražské Galerii Mánes.
Hlavním cílem pořádajících Vegan Fighters je lepší svět pro zvířata – protože zvířata jsou krásné a inspirativní osobnosti ♥

I tento rok proto budete moci vybírat z největší nabídky etických a ke zvířatům a planetě ohleduplných dárků pro své blízké na jednom místě – a samozřejmě k tomu ochutnávat to nejlepší z úžasně chutnající a rychle se rozvíjející vegan gastronomie. Jako každý rok i letos budeme volit Vegan Restauraci roku.

České i zahraniční obchody vám ve dvou patrech Galerie Mánes po celý den nabídnou vegan potraviny, kosmetiku, oblečení a další dárky ohleduplné ke zvířatům.
Masa
Většina českých a některé zahraniční projekty na ochranu zvířat vám dál nabídnou nejen inspiraci, jak se vy sami jednoduše můžete zapojit a chránit zvířata, ale i ty za nás nejkrásnější dárky: kdy obdarujete někoho tím, že jste společně pomohli těm, kdo nemají to štěstí a Vánoce si nemohou užívat jako my – zvířatům bez domova nebo svobody.

Vybírat můžete i z trendů jako je Slow Fashion nebo Upcykling – tedy způsobů, jak můžeme být všichni velmi jednoduše a kreativně ohleduplní také k planetě. Protože Vánoce jsou obdobím, kdy vzniká spoustu zbytečného odpadu z chtěných i nechtěných 🙂 dárků, mají tyto Veggie Vánoce jako hlavní téma Zero Waste Vegan na Vánoce.

V té souvislosti jsme pro vás připravili i letos velkou kreativní vegan vánoční dílnu, do které se Galerie Mánes během celého dne promění. Na několika místehttps://www.facebook.com/events/533019910840386/ch si tak budete moci vyrábět dárky pro sebe a své blízké, které budou nejen ohleduplné vůči zvířatům, ale které také minimálně zatíží naši krásnou planetu.
V programu najdete mnoho tipů a nejnovějších inspirací k tomu, jak letošní Vánoce strávit s pocitem, že si prožívání těchto krásných dnů můžeme užít s pocitem maximální ohleduplnosti vůči všem.

Navštívit tak budete moci živé foodshows a dílny, kde se naučíte vařit a péct tradiční vánoční speciality ve vegan i raw vegan verzi, tipy na to, jak letos zařídit ten nejekologičtější stromeček, nebo tipy na krásné (ne)balení dárků. A také spoustu hostů, kteří se s vámi podělí o to, proč se rozhodli žít vegansky a jak to dělají na Vánoce 🙂

Celým dnem vás bude provázet hudba a skvělá nálada, kterou umíte na našich akcích vždy vytvořit, a my se na vás moc těšíme a srdečně vás zveme!

100% Vegan. Pro zvířata.
Vegan Fighter / Vegan Future Events

Podrobnosti

Datum:
8 prosince, 2019
Čas:
10:00 am - 7:00 pm
Cena:
Zdarma
Štítky Akce:
, ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/533019910840386/

Pořadatel

Vegan Fighter

Místo konání

Galerie Mánes
Masarykovo nábřeží 250/1
Praha, Česká republika
+ Google Mapa