Exkluzivní spolupráce přinese na stadion kanadského týmu nové rostlinné pokrmy

Společnost Greenleaf Foods SPC, která vlastní veganské značky Field Roast and Lightlife, podepsala tříletou dohodu s kanadským hokejovým týmem Montreal Canadiens. Stane se tak exkluzivním dodavatelem pokrmů z rostlinných bílkovin. Díky tomu si budou moci fanoušci na stadionu v montrealském Bell Centre vychutnávat různé rostlinné dobroty. Během hokejových zápasů zde budou v několika stáncích s občerstvením podávány burgery Lightlife a mexické pokrmy z kuchyně Field Roast.

V rámci dohody budou obě značky propagovány na digitálních tabulích po celém stadionu. „Nejen, že je kultura stolování v Montrealu známa po celé Kanadě – i mezinárodně – ale fanouškovská základna Montreal Canadiens je prvotřídní,“ uvedl Dan Curtin, ředitel a CEO společnosti Greenleaf Foods. „Díky spojení našich organizací můžeme během domácích zápasů nabízet vysoce kvalitní rostlinné pokrmy. Je to skvělá příležitost. Jsme nadšení,“ dodal.

Na podzim se Lightlife spojil i s týmem Národní fotbalové ligy Los Angeles Rams. Fanoušci si tak mohou vychutnávat rostlinné burgery i na jejich domácím stadionu Los Angeles Memorial Coliseum.